تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

اولین در شمالغرب کشور

کلینیک صحت‌ بخش، اولین مرکز ارتوپدی فنی در شمالغرب و دومین مرکز در کشور

استاد عارف حسنی کرباسی مدیر کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌ بخش گفت:  کلنیک صحت بخش بعد از تهران، دومین مرکز ارتوپدی کشور بود که با هدف ارائه خدمات درمانی به افراد قطع عضو و سایر بیماران راه اندازی شد.

استاد کرباسی با اشاره به ۵۰ سال فعالیت و تجربه کاری خود گفت: در سال ۱۳۴۹ سازمان صلیب سرخ جهانی یک مرکز آموزشی و آکادمی ارتوپدی در تهران ایجاد کرد. من نیز بعد از گذراندن دوره های لازم مرکز در سال ۱۳۵۱ مرکز ساخت دست و پا را در هلال احمر راه اندازی کردم.

وی ادامه داد:  بعد از جنگ با افزایش تعداد افراد قطع عضو و جانبازان نیاز به مکانی داشتیم تا خدمات درمانی حتی بعد از ساعت اداری به این افراد ارائه شود. بنابراین مرکز ارتوپدی صحت بخش راه اندازی شد.

مدیر کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌ بخش تصریح کرد: در تمام طول مدت خدمت به مردم رویدادهای بسیار زیبا و گاهی اوقات حیرت انگیز در این مرکز و در مسیر درمان بیماران رخ داده است.

استاد حسنی کرباسی اظهار کرد: با توجه به ارائه خدمات منحصر به فرد در این مرکز،  بعد از انقلاب بسیاری از استانداران مانند دکتر عبدالعلی زاده و همچنین برخی از ائمه جمعه تبریز و اردبیل با بازدید از این مرکز از  نحوه ارائه خدمات کلنیک صحت بخش به بیماران اظهار رضایت کردند.

وی افزود:  در دیداری که با استاد شهریار داشتیم، ایشان ما را تشویق به توسعه چنین مراکزی کرد تا در ارائه خدمات درمانی به مردم چابکتر و فعالتر باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *