تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

عضویت کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش در انجمن جهانی ارتز و پروتز

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش مرکز تخصصی پروتز پا، زانوی ضربدری، پای مصنوعی

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش مرکز تخصصی پروتز پا، زانوی ضربدری، پای مصنوعی

کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش (مرکز ارائه خدمات پروتز پا, زانوی ضربدری، پای مصنوعی و… در شمالغرب) در سال ۱۳۶۳ فعالیت علمی و تجاری خود را به مدیریت آقای عارف کرباسی شروع کرده است.
ایشان جزء اولین گروه دارندگان مدرک بین‌المللی ارتز و پروتز ایران می‌باشند که این دوره آموزشی در طول سالهای ۴۹ تا ۵۱ به مدت ۲ سال زیر نظر اساتید آلمانی (Dr.Vally) و استاد هاوانسیان در مرکز بین‌المللی سازمان ملل برگزار گردیده است.

اینک ایشان با تجربه ای ۵۰ ساله در این مرکز در حال ارایه خدمات ساخت ارتز، پروتز، کفش و کفی‌های طبی می‌باشند. این کلینیک در سالهای اخیر با شرکت در کنگره‌های ملی و بین‌المللی ارتوپدی به ارایه کارگاههای آموزشی در زمینه ارتز و پروتز و تهیه کفی به روش CAT/CAM پرداخته و با به کارگیری پرسنل متخصص در راستای خدمات فوق فعالیت می‌نماید.

همچنین لازم به توضیح است آقای علیرضا کرباسی کارشناس ارشد مهندسی پزشکی توانبخشی معاون فنی کلینیک صحت بخش با حضور در دوره های انیستیتوهای مطرح اروپایی به طور مداوم و هر شش ماه یکبار در تلاش برای ارتقاء سطح علمی و فنی این مرکز می‌باشد.

این مجموعه با فضایی بیش از ۳۰۰ متر مربع در ۳ طبقه مجزا، همراه با بخش‌های تخصصی شامل: کارگاههای پروتز، ارتز، قالب‌گیری، اسکن‌، کفاشی‌، تمرین و دستگاه تراش CNC فعالیت می‌نماید.

ساخت کفی کفش‌های طبی در این مرکز به روش CAT/CAM که دقیق‌ترین و جدیدترین تکنولوژی ساخت کفی در کشورهای اروپایی است انجام می‌گیرد.

در روش CAT/CAM پس از انجام اسکن فشاری و نوری به روش استاتیک، دینامیک و COP پای بیمار، داده‌های اسکن از طریق نرم‌افزار آنالیز شده و سپس کفی مناسب و مورد نظر به وسیله دستگاه CNC تراش داده می‌شود. لازم به ذکر است که سیستم CAT/CAM اکنون تنها در شهرهای تهران و تبریز (کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش) مورد استفاده می‌باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید