تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش جزو اولین مراکز ارتوپدی فنی است که در راستای بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و ارائه به روزترین خدمات این صنعت به بیماران گرامی، اقدام به راه اندازی اسکنر سه بعدی کرده است.
این دستگاه با دارا بودن بیش از ۲۰۰۰ حسگر فشاری، می‌تواند فشار کف پای افراد را در حالت استاتیک و دینامیک بررسی کند. با استفاده از این نرم افزار، می توان سیستم  فشارهای وارده به کف پا، موقعیت مرکز ثقل، قوس های کف پا، الگوی راه رفتن، میزان تعادل و همچنین ناهنجاری های حرکتی را بررسی کرد. به طوریکه می توان از داده های خروجی از این نرم افزار و با استفاده از دستگاه cnc، جهت ساخت کفی های طبی بر اساس نیاز هر فرد، اقدام کرد.
دستگاهی که در کلنیک ارتوپدی فنی صحت بخش مورد استفاده قرار گرفته، دارای ۳ بخش تست استاتیک، تست دینامیک و تست COP است. در تست استاتیک بیمار بر روی دستگاه می ایستد و خروجی های فشار وارده به پای بیمار در نرم افزار ثبت می شود. در تست دینامیک، بیمار بر روی دستگاه قدم زده و نرم افزار به صورت گرافیکی لحظات قدم زدن بیمار را با سرعتی بالا ثبت کرده و مجددا نمایش می دهد. تست COP نیز آخرین مرحله از تکمیل داده هاست.

اسکنر فشاری
اسکنر فشاری
اسکنر فشاری
اسکنر فشاری
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید