تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

یکی از مواردی که باید در ساخت پروتزها مورد توجه قرار گیرد، احساس راحتی است که فرد توانجو باید در استفاده از این محصولات داشته باشد. به خصوص اینکه سوکت پروتز برای آمپوته‌های بالای زانو نباید سخت و ناراحت کننده باشد و کیفیت زندگی استفاده کننده از این پروتز ها نباید توسط لبه‌های پر فشار پروتز محدود شود. برای نمونه، دادن آزادی حرکت بیشتر به عضلات داخل سوپاپ پروتز می تواند راحتی هنگام نشستن را افزایش دهد. علاوه بر این، سوکت پروتز انعطاف پذیر از عبور هوا جلوگیری می کند.
به طور کلی، یک سوکت پروتز مناسب می تواند باعث حداکثر راحتی در هنگام راه رفتن و نشستن، دادن حداکثر درجه آزادی برای عضلات درون سوکت و بهینه سازی انتقال قدرت بین اندام و پروتز در پیاده‌روی می شود.

در مرکز ارتوپدی فنی صحت بخش، برای تولید سوکت پروتز از رزین های پلی اورتان قابل انعطاف، الیاف کربن با مقاومت بالا و فیبر مصنوعی مقاوم استفاده می شود. همچنین سوکت سیلیکون نیز به عنوان جایگزین برای سوکت پروتز انعطاف پذیر در این مرکز تولید می شود. سیلیکون چسبندگی مطلوب از جناغ را در داخل سوکت فراهم می کند تا آزادی عمل بیشتری به فرد استفاده کننده داده باشد.

تعویض سوکت های کمردار
تعویض سوکت های کمردار
تعویض سوکت های کمردار
تعویض سوکت های پروتز
تعویض سوکت های پروتز
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید