تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

ارتز یا بریس به وسیله ای گفته می شود که خارج از بدن قرار می گیرد و به فرد بیمار، معلول یا آسیب دیده کمک می کند تا محدودیت های قبلی خود را تا حد زیادی کنار گذاشته و جبران کند. برای مثال به یک فرد معلول که کنترل و قدرت بعضی از عضلاتش را از دست داده است می توان کمک کرد تا بتواند قدرت از دست رفته را دوباره به دست بیاورد، استقلال فردی بیشتری داشته باشد و  بتواند بایستد.
ارتزهای اندام تحتانی به ارتزهایی گفته می شود که در قسمت بالایی بدن فرد دارای معلولیت و بیمار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این دسته از ارتزها، پشتیبان هایی است که برای کمر، دست، مچ دست، آرنج، شانه و گردن طراحی شده اند و برای طیف وسیعی از نیازها از جمله تثبیت یا بی حرکت کردن به کار گرفته می شوند.
ارتزهای اندام فوقانی از تنوع زیادی برخوردار هستند. از معروفترین نمونه های ارتزهای فوقانی می توان به ارتز استاتیک مچ دست، ارتز بد شکلی دست چنگالی، ارتز شانه و کرست های طبی برای اصلاح بدشکلی ستون فقرات و یا ثابت نگه داشتن اندام فوقانی اشاره کرد.
کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش جزو اولین مراکزی است که از پرینترهای سه بعدی، اسکنر فشاری و سایر تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند و همیشه در استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها پیشرو بوده است. کادر متخصص این موسسه دوره های مختلف بین المللی را گذرانده و آشنا به فناوری ها و دانش روز این رشته تخصصی هستند.

ارتز اندام فوقانی
ارتز اندام فوقانی
کرست سه بعدی
کرست سه بعدی
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید