تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

پروتز قطع عضو یا اندام مصنوعی به عنوان یک جایگزین برای اندام یا عضو از دست رفته مورد استفاده قرار می گیرد. دلایل استفاده از پروتز ها می تواند زیبایی یا افزایش کارایی و کاهش محدودیت های ناشی از معلولیت باشد.
پروتز های اندام فوقانی که بسیاری از مردم آن را با عنوان دست مصنوعی می شناسند، به پروتزهایی گفته می شود که در ناحیه فوقانی بدن بیمار استفاده استفاده می شود. این نوع از پروتز ها انواع مختلفی را شامل می شوند. برای نمونه می توان به پروتزهای مچ دست، زیر آرنج، روی آرنج، شانه و انکشتان دست اشاره کرد.
هدف صحت بخش در درجه اول توانبخشی به افراد دارای معلولیت برای انجام کارهای عادی و روزمره و در کنار آن ورزش، تفریح و مسافرت است. در ادامه نیز در این موسسه توانبخشی تلاش می کنیم تا با استفاده از پرسنل متخصص و کارآمد تا حد ممکن از نظر ظاهری و راحتی نیز رضایت خاطر افراد با سلیقه های مختلف را فراهم آوریم. خدماتی چون کاورهای چاپ شده سه بعدی از این دسته خدمات هستند که در کنار خدمات پروتز به مشتریان این کلینیک ارائه می شود. صحت بخش جزو اولین مراکزی است که از پرینترهای سه بعدی و سایر تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند و همیشه در استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها پیشرو بوده است.

پروتز اندام فوقانی
پروتز اندام فوقانی
پروتز اندام فوقانی
پروتز اندام فوقانی
پروتز انگشت
پروتز انگشت
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید