تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

آتل های سه بعدی انگشتان

آتل های سه بعدی انگشتان

شکستگی های دست و پا ممکن است نیاز به آتل بندی های بزرگ داشته باشد. آتل بندی هایی که بعضا باعث مشکلاتی از جمله کاهش آزادی های حرکتی و فعالیت کاری و ورزشی می شود. آتل های سه بعدی در این زمینه انقلابی را به وجود آورده اند تا علاوه بر آزادی های حرکتی بیشتر برای بیماران، شاهد بهبودی سریعتری نیز در شکستگی ها باشیم. به خصوص اینکه در شکستگی های کوچکتر همانند شکستگی چند انگشت، لازم نیست که تمام دست یا پا درگیر آتل بندی شود.

آتل سه بعدی برای شکستگی های انگشت
شکستگی انگشت یکی از شایعترین شکستگی ها در حوادث کاری و حوادث ورزشی است. بیشتر کارها و ورزش ها با دخالت دست و انگشتان انجام می شود و این اعضای بدن بیشتر در معرض آسیب قرار دارند. اما چگونه می توان در زمان شکستگی یک یا چند انگشت، از آتل های بهتری استفاده کرده و آتل های گچی را که بزرگ و سنگین هستند را با موارد بهتر جایگزین کرد؟
واقعیت این است که شکستگی یا در رفتگی انگشت نباید آسیب دیدگان را از شرکت در فعالیت های ورزشی مورد علاقه یا انجام کار های روزانه منصرف کند. چاره این کار، استفاده از آتل های سه بعدی ویژه شکستگی های انگشت است. این آتل های سه بعدی بسیار سبک، کوچک و به اندازه نیاز طراحی و اجرا می شوند و آزادی عمل زیادی را به خصوص در ورزش و کار به بیماران می دهند. این آتل ها در اندازه ها و رنگ های مختلف بر اساس نیاز هر بیمار تهیه می شوند و با توجه به شکل اندام ها، دست و انگشت ها بیشترین راحتی را در افراد دچار شکستگی فراهم می آورند.

ساخت آتل های سه بعدی شکستگی انگشت ها در کلینیک فنی صحت بخش
کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش با ساخت آتل ها و ارتز های سه بعدی سبک و با دوام به ارائه خدمات خود به ورزشکاران و عموم مردم ادامه می دهد. این آتل ها بر اساس نیاز هر مشتری ساخته می شوند و درمان شکستگی را با کیت های چاپی سه بعدی فراهم می سازند. نمونه های ساخته شده دارای تهویه نیز هستند تا برخلاف آتل های گچی، بیماری های پوستی،خشکی پوست، خارش و دیگر عوارض جانبی به سراغ بیماران نیاید. دوره درمان شکستگی انگشت معمولا بین ۳ تا ۴ هفته است و در این مدت نیز بیمار می تواند به تمام کارها و علاقمندی های خود در حد ممکن ادامه دهد.
زیبایی های خاص آتل ها و ارتزهای سه بعدی ساخته شده در کلینیک فنی صحت بخش باعث می شود که هر فرد بر اساس سلایق خود، نسبت به انتخاب رنگ و شکل آتل ها اقدام کرده و از نظر روانی نیز در مقابل بیماری و شکستگی تقویت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید