تقاطع ارک جدید و طالقانی، جنب بانک صادرات، ساختمان جـم، طبقه اول | تلفن: ۲ - ۳۵۵۷۴۹۶۱ (۰۴۱)
کلینیک ارتوپدی فنی صحت‌بخش

اسکنر فشاری برای اولین‌بار در شمالغرب کشور

 

بکارگیری تکنولوژی “اسکنر فشاری” برای اولین‌بار در شمالغرب کشور

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش در راستای بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و ارائه بروزترین خدمات این صنعت به بیماران گرامی، اقدام به خرید و راه اندازی تکنولوژی اسکنر فشاری کرد. این سیستم برای اولین بار در شمالغرب کشور و در مجموعه صحت بخش فعال می شود.

بنیانگذار کلینیک صحت بخش با اعلام این خبر افزود: این دستگاه با  دارا بودن بیش از دو هزار حسگر فشاری  می‌تواند فشار کف پای افراد را در حالت استاتیک و دینامیک بررسی کند. با استفاده از این نرم افزار، سیستم  فشارهای وارده به کف پا، موقعیت مرکز ثقل، قوس های کف پا، الگوی راه رفتن، میزان تعادل و همچنین ناهنجاری های حرکتی را بررسی کرد.

عارف حسنی کرباسی ادامه داد: با داده های خروجی از این نرم افزار و با استفاده از دستگاه cnc می توان جهت ساخت کفی های طبی بهره گرفت.

استاد کرباسی با توضیح نحوه عملکرد اسکنرفشاری گفت: این دستگاه دارای سه بخش تست استاتیک، تست دینامیک و تست COP می باشد. در تست استاتیک بیمار بر روی دستگاه می ایستد و خروجی های فشار وارده به پای بیمار در نرم افزار ثبت می شود. در تست دینامیک، بیمار بر روی دستگاه قدم زده و نرم افزار به صورت گرافیکی لحظات قدم زدن بیمار را با سرعتی بالا ثبت کرده و مجددا نمایش می دهد. تست COP آخرین مرحله از تکمیل داده ها است.

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش با ۵۰ سال سابقه در حوزه زانوی ضربدری، پای مصنوعی و پروتز پا در شمالغرب کشور فعال و آماده ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش مرکز تخصصی پروتز پا، اسکنر، زانوی ضربدری، پای مصنوعی

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش مرکز تخصصی پروتز پا، اسکنر، زانوی ضربدری، پای مصنوعی

کلینیک ارتوپدی فنی صحت بخش مرکز تخصصی پروتز پا، اسکنر، زانوی ضربدری، پای مصنوعی

ویدئوی معرفی محصولات و تکنولوژی های بکار رفته در کلینیک صحت بخش را اینجا ببینید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید